Radošā Speisaidas viskija darītava Benriach ieguva veselas septiņas dubultās zelta medaļas šāgada konkursā San Francisco World Spirits Competition, kas atzīts par vienu no ietekmīgākajiem stipro dzērienu konkursiem pasaulē, pēc tās īpatnējā garšu portfeļa izlaišanas.

Dubultais zelts ir augstākā medaļa no pieejamām, ar to apbalvo vienīgi tos, kas ieguva zelta novērtējumu no visiem 30 stingrās žūrijas tiesnešiem.

Benriach viena iesala viskiju jaunā sērija ir laista tirgū 2020. gada septembrī un demonstrē viskija darītavas augļiem bagātā stila dažādību un universālumu, aptverot pilnu viskija garšu spektru. Papildus jaunajai The Original Ten receptei un Benriach ar heresu piesātinātā Twelve Year Old viskijam pamata sērija iekļauj arī Smoky Ten un Smoky Twelve līdztekus augstākās kvalitātes izlasei – Twenty One, Twenty Five un Thirty Year Old Single Malt, kas visi nogatavojušies eklektiski atlasītās īpatnējās ozolkoka mucās.

Benriach kupāžas meistare Dr. Reičela Bārija (Rachel Barrie) atzīst:

“Mans Benriach kupāžas meistares darbs kopā ar mūsu viskija darīšanas komandu ir visu Single Malt garšu iespēju izpēte, radot vienus no bagātākajiem un vairākslāņainiem viskijiem Speisaidā. Esam pagodināti, ka mūsu darbs garšu pasaules izpētē jaunajai sērijai tik plaši atzīts konkursā San Francisko World Spirits Competition. Tas jo īpatnējāk ir tāpēc, ka visus dzērienus novērtēja cienījamu tiesnešu žūrija, tos neredzot.
Jaunā Benriach sērija ir domāta tiem, kas atklāj jaunas iespējas, balstoties uz bagāto pieredzi un tradīcijām. Ja jums nav bijusi izdevība izpētīt mūsu jaunos viskijus, es aicinu jūs pievienoties man Single Malt viskija bagātīgo labumu baudīšanā.”