Navigācija
Your Cart

VISKIJS

Tamnavulin Double cask ir viena iesala viskijs, kas divkārši destilēts vara pot still tvertnēs. Pēc destilēšanas tas vismaz 3 gadus nogatavināts Amerikas balta ozolkoka mucās, kurās pirms tam bijis Bourbon viskijs. Lai pabeigtu gatavošanas procesu, viskijam Double Cask tiek izmantotas Oloroso šerija..
27.00€
Bez PVN:22.31€
Tamnavulin Sherry cask ir viena iesala viskijs, kas divkārši destilēts vara pot still tvertnēs. Pēc destilēšanas tas vismaz 3 gadus nogatavināts Amerikas balta ozolkoka mucās, kurās pirms tam bijis Bourbon viskijs. Lai pabeigtu gatavošanas procesu, viskijam Sherry Cask tiek izmantotas trīs dažādu&nb..
27.00€
Bez PVN:22.31€
Glendalough ir Īrijas pirmā krafta distilērija. Glendalough (Ieleja starp diviem ezeriem) ir ledāja ieleja Viklovas kalnos. Līdztekus savam dabiskajam skaistumam Glendalough ir slavena ar agrīno viduslaiku klostera apmetni, ko 6. gadsimtā dibināja Svētais Kevins (St. Kevin), leģendārais mūks, kas at..
30.00€
Bez PVN:24.79€
URA (Džura) viskija destilētava tika dibināta 1810.gadā un tā atrodas uz Jura salas un ir šeit vienīgā. No salas 212 iedzīvotājiem, 20 strādā destilētavā un gatavo šo viskiju. Jura viskijs tiek destilēts vara pot still tvertnēs, kas ir vienas no slaidākajām Skotijā. Nogatavināts Amerikas baltā ozolk..
30.00€
Bez PVN:24.79€
Unikāls viskijs Jack Daniel’s Tenesī viskiju ģimenē. Gentleman Jack viskiju divas reizes pa pilienam izlaiž cauri kļavas kokoglei pirms izturēšanas ozolkoka mucās un pēc tam, lai piešķirtu īpaši maigu garšu.Aromāts: salds, ar ozolkoka mucas, lakricas un banānu pieskārienu.Garša: maiga ar karameļu, v..
30.99€
Bez PVN:25.61€
Tamnavulin Red Wine Cask Edition vismaz 3 gadus nogatavināts Amerikas balta ozolkoka mucās, kurās pirms tam bijis Bourbon viskijs. Tad viskijs vairākus mēnešus tiek izturēts mucās, kurās pirms tam bijis sarkanvīns Cabernet Sauvignon.  Aromāts un garša: Elegants un izsmalcināts ar augļu dā..
30.99€
Bez PVN:25.61€
Tamnavulin White Wine Cask Edition vismaz 3 gadus nogatavināts Amerikas balta ozolkoka mucās, kurās pirms tam bijis Bourbon viskijs. Lai pabeigtu gatavošanas procesu, viskijam tiek izmantotas mucas, kurās pirms tam bijis baltvīns Sauvignon Blanc.Aromāts un garša: Raksturīgās augļu dārza zaļo ābolu n..
30.99€
Bez PVN:25.61€
JURA (Džura) viskija destilētava tika dibināta 1810.gadā un tā atrodas uz Jura salas un ir šeit vienīgā. No salas 212 iedzīvotājiem, 20 strādā destilētavā un gatavo šo viskiju. Jura viskijs tiek destilēts vara pot still tvertnēs, kas ir vienas no slaidākajām Skotijā.Jura 10 YO desmit gadus nogatavin..
32.00€
Bez PVN:26.45€
DEWAR’S 12 Y.O —tie vispirms ir bumbieru, riekstu un žāvētu augļu spilgtie toņi, kas mijās ar viršu ziedainajām notīm, veidojot iesaldenu, apaļu un pilnīgu garšu ar sekojošu maigu ziedainu pēcgaršu.Kupāžas meistars, lai taptu DEWAR’S 12 Y.O, atlasa tikai labākos iesala un graudu viskijus, jaunākais ..
32.98€
Bez PVN:27.26€
Izsmalcinātā burbona pagatavošanas mākslas pirmsākumi meklējami 1812. gadā Vudfordas rezervāta (Woodford Reserve) distilērijā, kas tagad ir nacionālais vēstures piemineklis.Mūsu Kentucky Straight Bourbon viskija perfekti līdzsvarotā garša sastāv no vairāk nekā 200 nosakāmām garšu notīm, no graudiem ..
32.98€
Bez PVN:27.26€
Glendalough ir Īrijas pirmā krafta distilērija. Glendalough (Ieleja starp diviem ezeriem) ir ledāja ieleja Viklovas kalnos. Līdztekus savam dabiskajam skaistumam Glendalough ir slavena ar agrīno viduslaiku klostera apmetni, ko 6. gadsimtā dibināja Svētais Kevins (St. Kevin), leģendārais mūks, kas at..
35.99€
Bez PVN:29.74€
Šis ir īru viskijs, kas liks divreiz padomāt par īru viskiju. Aizmirstiet pēdējo simts gadu maisījumus, - šis pirmklasīgais viskijs ir ne tikai daļa no jaunajām šķirnēm, bet pats par sevi ir tīrradnis.Glendalough ir Īrijas pirmā krafta distilērija. Glendalough (Ieleja starp diviem ezeriem) i..
35.99€
Bez PVN:29.74€
Glendalough ir Īrijas pirmā krafta distilērija. Glendalough (Ieleja starp diviem ezeriem) ir ledāja ieleja Viklovas kalnos. Līdztekus savam dabiskajam skaistumam Glendalough ir slavena ar agrīno viduslaiku klostera apmetni, ko 6. gadsimtā dibināja Svētais Kevins (St. Kevin), leģendārais mūks, kas at..
35.99€
Bez PVN:29.74€
Benriach ir slēpts Speyside dārgakmens, kas destilēts trīs atšķirīgos stilos - klasiskā neapstrādātajā (bez kūdras aromāta), Highland apstrādātajā un trīskārt destilētajā - veidojot dažādas garšas slāņus, izmantojot mūsu mucu veidu eklektisko klāstu no visas pasaules. The Original Ten piemīt Benriac..
37.99€
Bez PVN:31.40€
Glendalough ir Īrijas pirmā krafta distilērija. Glendalough (Ieleja starp diviem ezeriem) ) ir ledāja ieleja Viklovas kalnos. Līdztekus savam dabiskajam skaistumam Glendalough ir slavena ar agrīno viduslaiku klostera apmetni, ko 6. gadsimtā dibināja Svētais Kevins (St. Kevin), leģendārais mūks..
39.99€
Bez PVN:33.05€
Leģendārs Tenesī viskijs no vienas mucas, kuru izvēlas Jack Daniel’s vecākais destilācijas meistars.Aromāts: salds ar vaniļas, ozolkoka mucas un garšvielu notīm.Garša: bagātīga garšas buķeti, kurā jūtama karamele, muskatrieksts un ķirši...
40.99€
Bez PVN:33.88€
12 gadus vecais, tīrais iesals ar augļu, medus un pikantas garšas pieskārienu, Aberfeldy ir lielisks Highland distilērijas produkcijas paraugs. Aberfeldy galvenā ambīcija ir būt par izcilā Dewar’s blend centru, un šādi viskiji to pārliecinoši liek uzmanības centrā. Aromāts: svaigs, augļains - svaigi..
45.99€
Bez PVN:38.01€
JURA (Džura) viskija destilētava tika dibināta 1810.gadā un tā atrodas uz Jura salas un ir šeit vienīgā. No salas 212 iedzīvotājiem, 20 strādā destilētavā un gatavo šo viskiju. Jura viskijs tiek destilēts vara pot still tvertnēs, kas ir vienas no slaidākajām Skotijā.Šis viskijs 12 gadus nogatavināts..
47.99€
Bez PVN:39.66€
The Gledronach viskija darītava, kas atrodas Forque ielejā, dziļi East Highland kalnos, jau 200 gadus ražo bagātīgus, šerija mucās izturētus iesala viskijus.Atšķirībā no tradicionāla GlenDronach nekūpinātā stila, šis viskijs ir destilēts izmantojot kūdrainu miežu iesalu. Smalkās kūdras nianses šajā ..
47.99€
Bez PVN:39.66€
Šis 12 gadus vecais Aultmore ir daļa no Dewar's The Last Great Malts klāsta, ko sāka izlaist 2014. gadā. Tas ir pirmais distilērijas produkts vairāku gadu laikā, elegants, viegls un ar augļu garšu.Aromāts: svaigs un dinamisks, ar kraukšķīgiem āboliem un bumbieriem, ziedu notīm un maigu krēmīgumu.Gar..
58.00€
Bez PVN:47.93€
Klasiskais BRUICHLADDICH ir bez kūdras aromāta, ziedains un komplekss. Strūklveidā pārtvaicēts no 100% skotijas miežiem, izmantojot lielākoties oriģinālo Viktorijas laika aprīkojumu, metodes, ko piekopa meistari spirta iegūšanai un kas paliek bez izmaiņām. Šis ir dabīgs viskijs, kas filtrēts bez dze..
58.00€
Bez PVN:47.93€
Pēc sešpadsmit gadu izturēšanas ozolkoka mucās Benriahs iegūst izsmalcinātu, sabalansētu garšu, kas raksturīga Speyside viskijam. Nogatavināšana burbona, šerija un jaunās ozolkoka mucās piešķir dzērienam daudzslāņainu garšu ar dārza augļu, krēmveida iesala, savvaļas medus un garšvielu notīm.Aromāts:..
59.99€
Bez PVN:49.58€
16-gadīgais Aberfeldy tika izlaists 2015. gadā sērijas The Last Great Malts ietvaros. Nogatavināts burbona un šerija mucās. Tam piemīt patīkams salduma un pikantuma līdzsvars.Aromāts: kanēļa un rozīņu smalkmaizītes ar ābolu šķēlītēm, irisu, apsmidzinātas ar karameli. Garša: sautēts ābols, kam seko c..
62.99€
Bez PVN:52.06€
Sākotnēji viskijs tiek nogatavināts Amerikas balto ozolu mucās, kur ticis izturēts Burbona viskijs. Tas dod pirmo pamatgaršu un aromātu ar maigām vaniļas un medus notīm. Daļa viskija ar mīlestību tiek pārvietota uz vislabākajām šerija mucām, no kurām dažās iepriekš ir bijuši reti oloroso šeriji. Pēc..
64.00€
Bez PVN:52.89€
Viskijs ir izturēts Amerikas Bourbon mucās un Japānas Mizunara ozolkoka mucās. Mizunara ir vispieprasītākais ozols viskija pasaulē ar eksotiskām un unikalām garšas niansēm.Gatavots bez aukstās filtrācijas (Non-chill filtered).Aromāts: vaniļa, šokolāde, sandalkoksne un tropisko augļu sukāžu nians..
69.99€
Bez PVN:57.84€
PORT CHARLOTTE iemieso kūdras spēku reizē ar eleganci, komplicētību un ziedu sākuma notīm, ar ko ir slaveni mūsu BRUICHLADDICH destilācijas aparāti. PORT CHARLOTTE viena iesala viskijs, kuru iesals tika žāvēts kūdras dūmos, kamēr kūdras fenolu saturs sasniegs 40 ppm, pārstāv mūsu nepārtraukto iedziļ..
70.00€
Bez PVN:57.85€
JURA (Džura) viskija destilētava tika dibināta 1810.gadā un tā atrodas uz Jura salas un ir šeit vienīgā. No salas 212 iedzīvotājiem, 20 strādā destilētavā un gatavo šo viskiju. Jura viskijs tiek destilēts vara pot still tvertnēs, kas ir vienas no slaidākajām Skotijā. Šis viskijs 18 gadus nogatavināt..
89.99€
Bez PVN:74.37€
Sākotnēji viskijs tiek nogatavināts Amerikas balto ozolu mucās, kur ticis izturēts Burbona viskijs. Tas dod pirmo pamatgaršu un aromātu ar maigām vaniļas un medus notīm. Mūsu mājas stila iemiesojums – šis ir vienīgais viena iesala viskijs, kas veidots dažādās šerija mucās, ieskaitot Apostoles, Amoro..
95.00€
Bez PVN:78.51€
Lielisks izsmalcinātu cigāru papildinājums. Šis ir vienīgais viena iesala viskijs, kas tiek nogatavināts Amerikas balto ozolu mucās, kur ticis izturēts Burbona viskijs, tad Matusalem oloroso šerija un Cabernet Sauvignon mucās. Daļa šķidruma paliek Amerikas balto ozolu mucās, kamēr līdzsvars tiek sad..
99.99€
Bez PVN:82.64€
Benriach ir slēpts Speyside dārgakmens, kas destilēts trīs atšķirīgos stilos - klasiskā neapstrādātajā (bez kūdras aromāta), Highland apstrādātajā un trīskārt destilētajā - veidojot dažādas garšas slāņus, izmantojot mūsu mucu veidu eklektisko klāstu no visas pasaules. Šis izsmalcinātais viena iesala..
200.00€
Bez PVN:165.29€
Sākotnēji viskijs tiek nogatavināts Amerikas balto ozolu mucās, kur ticis izturēts Burbona viskijs. Tas dod pirmo pamatgaršu un aromātu ar maigām vaniļas un medus notīm. Pēc tam viskijs tiek nogatavināts tā nobriešanai mucās, kurās turēts 30 gadus vecs Matusalem oloroso šerijs. Šīs personīgi pārraud..
200.00€
Bez PVN:165.29€
Parādīt 1 līdz 31 no 31 (lappuses: 1)